18 Ekim 2010 Pazartesi

Birdemliksohbet

Merhabalar,
www.birdemliksohbet.blogspot.com

dan Sevil Hanım, Yonca Gıda
yla ortak bir çekiliş yapıyormuş. Bende katılmak istedim. Şansım inşallah yaver gider. Uzun zamandır böyle şeylerde birşey kazanmadım. Hatta sanırım sadece 2 kere kazandım. Biri kazı kazandı. Sayılır mı bilmiyorum.


AYŞE TÜTER, BLOGGER’LAR İLE BİRARAYA GELDİ


Ayşe Tüter, İstanbul’lu bayanlar ile buluştu.Yonca Gıda, İstanbul’lu blogger bayanlar ile ünlü yemek danışmanı Ayşe Tüter’i bir araya getirdi. Etkinlikte hem birlikte kahvaltı edip hem de Ayşe Tüter ile sohbet etme imkânı bulan blogger lerın keyfine diyecek yoktu.


Yonca Gıda yetkililerinin yaptığı marka ve ürün tanıtımlarının ardından, Yonca Gıda ürün özelliklerini anlatan Ayşe Tüter ayrıca ünlü tariflerini de sevenleri ile paylaştı. Bayanların yemeklerle ilgili tüm sorularını yanıtlayan Ayşe Tüter kendisine gösterilen yoğun ilgiden de çok memnun kaldı.


İstanbul İTÜ Maçka kampüsü sosyal tesislerinde düzenlenen etkinliğe katılan Yonca Gıda yetkilileri ‘ İzmir ve Ankara’dan sonra etkinliğimizin İstanbul ayağını da gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Diğer illerde de bu gibi etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceğiz.Bunun içinde çalışmalarımız devam etmekte..’ diyerek bu tür buluşmalarının diğer illerde de devam edeceğini belirttiler.

2 yorum:

  1. hadi bakalım hayırlısı olsun bol şans diliyorum

    YanıtlaSil
  2. Teşekkürler Sevil Hanım :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız İçin Teşekkürler